Reakcia na: Diggi #2719:
Sorry, ale prečo v Košiciach stále vnímate displej ako doplnok k novému busu, ktorý sa do starého montovať neoplatí?
Predpokladám, že SAD Prešov inštalovaním displejov EMtest sleduje dodržiavanie záväzkov o investovaní do dopravy, ktoré jej vyplývajú zo zmluvy o privatizácii podniku.Inštalácia displejov do starých vozidiel je podľa mňa celkom pochopiteľná, nakoľko so starým črepom si môžem robiť, čo chcem, ale pri novom Mercedese zrejme po dobu záruky nie je možné inštalovať nejaké doplnky a pod. O tom, či sa displej po pätnásťročnej Karosy oplatí by som nepochyboval, veď keď sa vyradí, displej sa premontuje do iného vozidla.
Sarko
To, že je MHD v Prešove na lepšej úrovni ako v KE, ešte automaticky neznamená, že je aj zaujímavešia. Keď už len pozriem na typovú a podtypovú pestrosť vozidlového parku MHD medzi PO a KE, automaticky sa mi zdajú zaujímavejšie KE. V každej oblasti MHD to môže byť iné. Pete ale správne podotkol aj návštevu Prešova. Veď ak niekto cestuje za MHD na východ, bolo by prinajmenšom zvláštne nenavštíviť jedno alebo druhé mesto, vzdialených od seba na dĺžku nejakej bežnej linky MHD. ?