Reakcia na: Vladimír #2682:
1.) Cele toto vzniklo, ako reakcia ludi, vzhladom na to, ze kvantum sa ich stazuje na neumerne dlhe cakanie pri rampach, ktore su zbytocne dlho spustene. Ak sa bude opakovat situacia, ze sa rampy pokazia, nacakaju sa este viacej. Je to problem zeleznic, ktore doteraz nereagovali na staznosti DP.
2.) Povodne som tuto zastavku ani nechcel pisat, ale co ak by sa niekto ozval, ze kde je zachadzka k HM TESCO & Baumax.
3.) Asi tak isto sa vozia stavajucou L14 cez Anicku. Spominana zachadzka by trvala iba 7 ci 8 minut.
Navrhni riesenie.

balky
Je to podobny pripad, ako sme prednedavnom rozoberali, ked si vodic L13 odskocil kupit pivovu flasu. Preco by si vodic nemohol nieco kupit pocas prace, ked na konecnej nema moznost si nieco kupit?