Reakcia na: Vladimír #2549:
Nemyslel som zdvojenu zadnu napravu, ale len 2x pneumatiky na zadnej naprave (namiesto beznych 4x)
Neviem ako sa to odborne nazyva...
Neviem ako sa to odborne nazyva...

To Vás nič iné netrápi, iba to , že sú vodiči, ktorí sa snažia a naozaj dbajú o sveje pridelené vozidlo.
To snáď nie
Keby si radšej zachraňoval u šéfa TD L70, ale Tebe CDčka vadia 

Nie dosť, že na 15TrM a 14TrM sa nesmú lepiť fólie, ešte aj toto...
eMareq
Napriklad:
L53: Madridska - Presovska cesta - N.O. - M.B. - OD Mier - Podhradova
L55: Lingov - Tr L. Svobodu - OD Mier - M.B. - N.O. - Krajsky Sud - Poliklinika Zapad - Starozagorska - KVP - klastor.
K tomu pivu - tusim si to chcel napisat tak, ze konzumoval po sluzbe. On si ho POCAS SLUZBY kupil. Sedel som uplne vpredu, tak som zretelne videl, ze je to pivova flaska.
Mam tu otazku ohladom evidencnych cisel: mohol by DP ak by kupil nove prostriedky davat uz raz pouzite evidencne cisla? Napr. DP kupi 40ks Karos B952, mohol by im dat napr 6301 - 6340?, alebo uz zacinat novou ciselnu radou?