Sledujte reprízu Regionálneho spravodajstva z Košíc o 00.00 alebo zajtra medzi 8.30 až 9.00 (obe na STV2), je tam krátky shot o petičnej akcii na záchranu trolejbusov v Košiciach (vrátane rozhovorov s tromi stranami - petičákov, predstaviteľom magorstrátu Filipkom a GR DPMK M. Tkáčom). Zrazu nikto nič rušiť nechce... Videoarchív z dnešného dňa je momentálne prázdny.
Vladimír
Nebudem tu fórum zahlcovať rozoberaním toho istého dookola. Ja vôbec "najmenší" lístok nepotrebujem, pokiaľ DPMK povie, že sa orientuje na stálych zákazníkov a občasným "lístkárom" nemá v úmysle vymýšľať tucet rôznych lístkov, plne to akceptujem. Ja by som napr. plne pochopil, ak by bol len jednorazový lístok za 20 Sk, ktorý platí hodinu a basta. No problem z mojej strany.
Ale keď už raz niekto PODUJAL vymýšľať 10min. lístok, tak je maximálne nehorázne, aby ho robil neprestupným. Je to zbytočná provokácia pre cestujúcich, úplne nezmyselné obmedzenie, ktorým dopravca nič nezíska a cestujúci stratí.