Reakcia na: 5 #22218:
konečne tu niekto trafil klinec po hlavičke... ? Ale ako vidíš, hneď vedia obrátiť tému... Nedá sa, je to ďaleko a podobné "žvásty"... Ich záujma, kto má krajšie fotky a kto čo robí a kto sa s kým kamaráti a len navzájom sa osočovať...
Nechápem Shortyho, písal niečo, že nemá fotky. Zaujmavé, že každí z fotografov má kopec, ba až tisícky fotiek vo svojom compíku a aj z netradičných miest...
?
dragula
inak všimli ste si v tom novom príspevku o Trnave poslednú fotku? Novoplan sa ešte vyrába? som myslel, že to bol len chabý pokus vyrobiť bus. ?