Mohly bi ste tu dat dajake fotky toho solarisu čo horel ???
Už ked to bolo v novinach aj v spravach tak potom prečo to nieje na tomto webe ?? ? ? ? ?
Už ked to bolo v novinach aj v spravach tak potom prečo to nieje na tomto webe ?? ? ? ? ?
). Nižná Myšľa, Lorinčík s dá, teoreticky aj vstupný terminál na letisku.
vdaka
veteran
Skoda len ze nepostavili to sidl. Druzba. Vraj tam malo zit az 84000 ludi.
P.S.: ? ako pojde tbus ked sa (mozno niekedy) postavi AUPARK ?