Reakcia na: KVKV #22155:
neni sa coho bat, lebo nadrz s plynom je na streche a okrem toho sa spaluje az v motore a teda nema sa tam nic ako zapalit, jedine ak by to dakto zapalil zvnutraokrem toho az na ten jeden plynovy solaris co tu je sa nemusis bat uz vobec ?
Vacsina miest pouziva zelene ledky.
KVKV
Dvojreflektorove T2 z obdobia po prvej GO v Ostrave, pri dalsej GO dostali zase len jeden ! a sedacky 1+1 z T3.
214 tiez mala povodne stahovacie okna !!!! Za to rucim hlavou!!!
Cela prva seria T2! Myslim do 217.
Je to vzacny snimok, uz po druhej GO. Bud jej vymenili okna pri GO, (je to mozne , lebo stahovacie okna sa kazili-zasekavali a klucky sa stracali alebo to potvrdzuje urcite dohady , ze aj u T2 sa robili ciselne rosady. Niekto to uz niekde uvadzal ako hypotezu.