Reakcia na: Vladimír #2174:
(téma trolejbusy) Tak to nemyslíš vážne!
Ja považujem súčasnú trasu trolejbusov za najlepšiu linku aká v Košiciach je (mohla ako prvá vzniknúť). Obsluhuje obsiahlu časť mesta (Furča, Mier, Centrum, Súd, Magistrát, KVP, Myslava). A neviem prečo by mali kopírovať autobusovú linku. V Ke predsa autobusy jazdia dosť nezmyselne. A nespomínaš si na L30, ktorá predtým jazdila od Nám. Oslob. ako súčasná L71.Košiciam bohužiaľ chýba rozšírenejšia trolejbusová sieť. Krásne by mohla nahradiť L18, L16 atď
J
Neviem, ale kde si ty študoval a kedy si skočnil, bo ja študujem na PdFUK na Moskovskej. A doc. Bartl bol počas dôb minulých nepohodlný človek a tak robil zapadnutý v archíve. Ale je to šedivý, asi 60 ročný pán.