Na tejto fotke http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&styl=8&u=f4f0f0edf4f0f0f2&no=1&id=27302aeef1f021f2f2f5f321 som si všimol, niečo divné pod kolesami. Je to nejaká zábrana, ktorú musia dávať vodiči na konečných?
Samozrejem výstavba dialníc prebieha naďalej podľa plánu. Ale aj tak ich budú mať skôr ako my. Teda neviem kedy to chcú naši dokončiť, ale určite neskôr. Neviete kedy?
: "To že nesvieti červená neznamená, že nebude svietiť zelená"
Ešte že nešlo nijaké auto, bo by bol veľký karambol.
Sarko
Konkrétne vyhorela červená žiarovka, po ktorej sa križovatka automaticky vypne. Mňa to tiež teší, že Moldavská cesta nevyzerá ako Tr. SNP.
Horšie je, že nefunguje ani svetelná križovatka Popradská-Bardejovská. Autobusy prechádzajúcich liniek tu už majú väčšie problémy.