Reakcia na: Papyr #1862:
To som pisal ja - V Mihalovcoch... tu mame cipove karty od 1.1.2002 a je to EM-test. Tie tabule sa objavili s otvorenim Hyper Tesca az tot nedavno so vznikom novych liniek 8A 8B. Oproti BUSE je badatelna aj, okrem oranzoveho svietenia, odlisnost, ze nazvy zastavok upresnujuce smer cesty prechadzaju po paneli zprava dolava.
Vladimír
Re #1864 BM: Tak to nemusím ani čakať na to, kým do tohto fóra príde Majkl, aby som Ti hneď bez akéhokoľvek pochybovania oznámil, že v BB sa žiaden displej značky R&G nenachádza. Bystrica pôvodne kupovala BUSEčká, neskôr presedlala na EMtest. Ak majkl programoval, tak programoval BUSEčká alebo EMtesty.