A ked postavili Metro, mali k nemu postavit metro. To by sa mi chodilo domov, ked som pol roka byval na Sofijskej
ale do nasej fakultnej nemocnice vyuzivam MHD, bo take vymozenosti ako Optima bus nemame
zato mam v spicke 16 autobusov do/z Motola za hodinu 
Po dlhej dobe konstantneho oslabovania sa elektrickova doprava posilnila!
Sarko
Až na jednu chybyčku, uvedená súprava 2xT3SUCS je #348+347 (349 premáva s 352).