Videl som NP elektricku na premiere... Minali sme sa pri Strojari na Juz. tr. Bola plna papalasov z magistatu
Podľa spomínaného návrhu by už do Šace nejazdila.
Na L38 si vychutnávaj klbáky, na svete je návrh, podľa ktorého už čoskoro budú na L38 iba sóla.
fakt dobré
Sarko
Prehadzovanie rekuperáciou je v KE nepoužiteľné.
24 voltové nabudenie elektromagnetu úplne stačí. Výhybky v KE má starosti vrchná stavba.