ked uz sa L12 presmeruje cez Watsonku a cez vikend bude asi nahrazat L18, nebolo by mozne aby aspon v smere z Podhradovej sla cez Vodarensku a stala na Mieri na Hlinkovej? Druhy smer asi nie je mozne takto vyriesit ale mozno keby sa chcelo...
.... ale načo je dobré každý polrok robiť nové LV to nechápem..