nfc: vyborne, takze mi asi budes vediet odpovedat.
Pri HW vidno pokrok. Pokladne uz funguju a pokial 4. generacia transparentov bude DOT LED, mozu dobehnut RG.
Neviem co mozem ocakavat v inej oblasti.
Bude niekedy fungovat hlasenie?
Mozu byt citatelnejsie transparenty pouzitim ineho fontu, ci velkosti pisma?
Nebola by odveci komunikacia s BUSE. Niekto mi tvrdil ze autobus vie komunikovat aj s EMtestom, ale v BB si vsetko funguje autonomne.
K poriadnemu DP patria spravne chronometraze a prehladne CP. Umoznuje EMtest rozlisenie casovych pasiem (najlepsie lubovolne podla konkretnych podmienok), alebo len podla pismen v poznamkach.
Je mozne zmenit vyzor CP? Jednak sa zvysuje pocet liniek s CP rozdielnym v C, W, ci A. Cize oddelene stlpce su skoro nevyhnutne. Poznamky, usporiadane podla abecedy nad cislom su male a prekryvaju
Pri HW vidno pokrok. Pokladne uz funguju a pokial 4. generacia transparentov bude DOT LED, mozu dobehnut RG.
Neviem co mozem ocakavat v inej oblasti.
Bude niekedy fungovat hlasenie?
Mozu byt citatelnejsie transparenty pouzitim ineho fontu, ci velkosti pisma?
Nebola by odveci komunikacia s BUSE. Niekto mi tvrdil ze autobus vie komunikovat aj s EMtestom, ale v BB si vsetko funguje autonomne.
K poriadnemu DP patria spravne chronometraze a prehladne CP. Umoznuje EMtest rozlisenie casovych pasiem (najlepsie lubovolne podla konkretnych podmienok), alebo len podla pismen v poznamkach.
Je mozne zmenit vyzor CP? Jednak sa zvysuje pocet liniek s CP rozdielnym v C, W, ci A. Cize oddelene stlpce su skoro nevyhnutne. Poznamky, usporiadane podla abecedy nad cislom su male a prekryvaju
nfc
1. O zavedení systému nástupu prednými dverami: všetko je to ako vždy o peniazoch, pretože EMtest má v Polsku od roku 2000 spustení systém na platforme windows. Je to systém check in- check out, čo uznáš je pre cestujúceho najspravodlivejší ohľadom platby cestovného. Na Slovensku nie je preto lebo počiatočnný vstup /inštalácia čítacích zariadení pre všetkých dverách/ je nákladná vec. Vždy je to rozhodnutie príslušnej SADky príp. DP aký si zvolí spôsob vybavovania cestujúcich.
2. Ano klasické lístky sú zaujímavé, ale stráca sa tam kvalita informácii pre dopravcu. Nemá presne informácie pre lepšie riadenie dopravy. Treba si uvedomiť spôsob, že spôsob tarifného odbavenia si robí príslušný dopravca. Bohužial väčšinou neberie ohľad na cestujúceho.
3. Informačné tabule: je zaujímavé že EMtest prišiel prvý z led tabuľami a už zrazu naň prešli aj RG.
Toť zatial vsjo.
Re #926 Vladimír: