Reakcia na: TeBeCe #902:
Ale to asi nie je ta linka kde premavaju Mercedesy Connecto, lebo na nich je vely napis SAD Nitra.. Alebo ze by nejako spolupracovali?
Fórum jaksi zaspalo, to sa v BB nič nedeje?

Ale mohli by to splatit poskytnutim fotiek z BB, resp. kontaktom na ich fotografa.
dostaneme absolutne neporovnatelne cisla

Kami
mailto:peter@mhdbb.sk
Tu na imhd su (mali by byt