Reakcia na: Petik #849:
No, musim sa priznat, ze som ju uz davno necital, ale rozpominam sa na to, ze tam bolo cosi o linke a smere (musia byt na prednej strane vozidla) a o zastavkovych CP (ze musia mat vypisane vsetky zastavky po trase). Nejak si neviem vybavit to o velkosti a farbe... ale to bude mozno nejaka novsia vyhlaska.Mne osobne by uplne stacilo, keby mali vsetky vozy jasne viditelne cislo a ciel a keby boli na vsetkych zastavkach platne CP
Petik
Ten zakon (vyhlaska) vsak urcuje aj take k*k*tiny, akej farby ma byt smerova tabula, ake velke a akej farby pismena na nej, kde ma byt umiestnena a podobne.
Neviem ale ta vyhlaska je viac buzeracia ako ucelna vec.