Tragus: ked sa na to pozrieme takto, tak ano, mesto nepriamo prispieva. Nerad by som na verejnosti preberal vsetky detaily ale aspon nieco. BBDS plati najom. MHD BB je ucelova, zije len z busov a podla Obch vestnika produkuje uctovnu stratu. Rozdiel sa opat len investuje do vozidiel, neostava vo vreckach majitelov sukromnej BBDS. Proste ten balik penazi je stale rovnaky, chyba nieco naviac, zvonku, co by umoznilo zlepsit situaciu. Jeden priklad za vsetky - nastupovanie vsetkymi dverami stoji cca 20 mil rocne
Petik
Uz to tu niekto spominal a vravel mi to aj niekto doma. Ale na stranke CSA sa zatial nic take nespomina.
Inak beriem spat co som pisal predtym, ze by som uprednostnil SkyEurope. CSA zrejme zo strachu pred konkurenciou znizila cenu letu PHA - BA na 990+poplatky, to je rovnaka cena ako ma SkyEurope (mozno preto SkyEurope tuto linku rusi:) )