Citybusy nafotim, uz sa na ne tesim. Dnes som dal velky update na net, mrkni sa nanho, ci tam nejsa dajake chyby. Pridal som nove cestaky.
Doma mam hotove aj CP subehov liniek
24+25 a 24+25+91 - mas sa na co tesit! Budu dalsie (1+4+6, 56+53+26... atd...)
Ako vies, ze 80 chodi jednym smerom cez Nam. Slobody?
Doma mam hotove aj CP subehov liniek
24+25 a 24+25+91 - mas sa na co tesit! Budu dalsie (1+4+6, 56+53+26... atd...)
Ako vies, ze 80 chodi jednym smerom cez Nam. Slobody?

Kami
linka 20 je urcite len docasna. Kym som bol doma napadlo 50 cm snehu, a ak to neodpratali, tak sa tam autobus naozaj nema ako otocit. Rozhodni sa ci to na na net.
este k fotkam, mam aj 815Af s modrym predkom, ale je trochu neostra.