Ak by som sa uz nedostal na net, chcem popriat vsetkym tvorcom a navstevnikom tejto stranky
Prijemne prezitie Vianocnych sviatkov a stastny Novy rok. Dufam, ze sa dozijeme lepsiej MHD.
Myslim, ze uz mozem oznamit potesujucu spravu pre raftera, P.Debnara a spol. - pod stromcek bude CP liniek 55 aj 32.
Prijemne prezitie Vianocnych sviatkov a stastny Novy rok. Dufam, ze sa dozijeme lepsiej MHD.
Myslim, ze uz mozem oznamit potesujucu spravu pre raftera, P.Debnara a spol. - pod stromcek bude CP liniek 55 aj 32.


Kami
Taxabusy by v meste narazili na spravny organ - mesto. Zda sa mi, ze doprava do 9 osob je nejako vynata z povolovania, ak nejde o taxik, ale nie som si isty.
Na druhej strane, mozem pouzit priklad Litmanovej - okres Stara Lubovna (to je daleko na vychode a severe, dalej uz nic nie je). Ludia tam sedia na peniazoch (doslova), otvorene zavidia tim co vystudovali a robia v Blave, ci este dalej. A NIKTO nie je schopny si kupit nejaku dodavku a zabezpecovat dopravu miesto SADky, co ide tak 2x za den. A tito ludia budu nariekat ze nemaju robotu a ak by si nejaku nasli, nemaju sa ako dostat do nej.