Kami: to myslis, ze len v okrese Stara Lubovna? To je cele Slovensko. Ludia su zvyknuti, ze peniaze doma v sufliku = istota. Nepochopili, ze ich tu a tam treba aj investovat. Byt tak fararom, tak im kazdu nedelu v kostole (=druha vasen Slovakov) hustim do hlav podobenstvo o tom chlapovi, co zakopal svoj jeden talent do zeme, neznasobil sa mu a bol od svojho pana vyhodeny.
Napriklad: uz teraz je cestovanie v relacii Kosice-Michalovce na pokraji znesitelnosti. Myslite si, ze niekoho napadne kupit 1 starsiu Karosu a zacat jazdit ako posila na tej linke? Nenapadne. Ked aj napadne, tak to nezrealizuje (napr. ja).
Pritom stat aspon na jednej svojej nohe je v tych autobusoch povazovane za vyhru - hlavne ze ta zobral a nenechal ta, ako tych tridsiatich, co sa nevosli, na mraze cakat 2,5 hodiny na dalsi.
Nech zije socializmus.
Napriklad: uz teraz je cestovanie v relacii Kosice-Michalovce na pokraji znesitelnosti. Myslite si, ze niekoho napadne kupit 1 starsiu Karosu a zacat jazdit ako posila na tej linke? Nenapadne. Ked aj napadne, tak to nezrealizuje (napr. ja).
Pritom stat aspon na jednej svojej nohe je v tych autobusoch povazovane za vyhru - hlavne ze ta zobral a nenechal ta, ako tych tridsiatich, co sa nevosli, na mraze cakat 2,5 hodiny na dalsi.
Nech zije socializmus.


Petik
Myslim ze pri sucasnom systeme MHD v BB pomaly bude mozne v MHD podnikat. Napriklad ako majitel "taxabusu". Co myslite?
(Taxabus - ak som to neskomolil by mala byt nejaka dodavka ktora na zoberie ludi-zastavi im hocikde a je asi o dost rychlejsia ako bus. vid napr. http://www.imhd.sk/transport/?www=clanky/riga/index)