Stale sa bavime o kadejakych zlozitych tarifnych programoch. Ani ten zilinsky nie je idealny!
Preto sa znova pytam: CO JE ZLE NA KLASICKYCH PREDPLATNYCH LISTKOCH NA MHD ake funguju v Bratislave, Kosiciach a Presove???
Rychly nastup a vystup cestujucich, nizke ceny za cestovanie (= zvysovanie atraktivity MHD) + ked sa to tak vezme aj volne jazdy, kedze za obdobie sa plati pausalne bez ohladu na pocet uskutocnenych jazd.
Presov ma cca o 10 000 obyvatelov viac ako BB. Je tam aj MHD drahsia? Nie! Ja ako student si kupim mesacnik za 165 Sk a ak ma to bavi a mam na to cas, mozem vykonat 2500 jazd za stale tu istu cenu (!!!). O com sa teda bavime?
Preto sa znova pytam: CO JE ZLE NA KLASICKYCH PREDPLATNYCH LISTKOCH NA MHD ake funguju v Bratislave, Kosiciach a Presove???
Rychly nastup a vystup cestujucich, nizke ceny za cestovanie (= zvysovanie atraktivity MHD) + ked sa to tak vezme aj volne jazdy, kedze za obdobie sa plati pausalne bez ohladu na pocet uskutocnenych jazd.
Presov ma cca o 10 000 obyvatelov viac ako BB. Je tam aj MHD drahsia? Nie! Ja ako student si kupim mesacnik za 165 Sk a ak ma to bavi a mam na to cas, mozem vykonat 2500 jazd za stale tu istu cenu (!!!). O com sa teda bavime?
To je pekne povedat "Spickova linka", ked to chodi raz za hodinu.
Kami
(KDH, SZS, OKS) Mária Červeňová, Márius Mika, Pavol Katreniak, Jozef Haško, Ľudmila Priehodová, Štefan Babjak, Tivadar Tuharský, Ján Hrubala, Milan Lichý, Richard Lačný, Jana Brázdilová
(SDĽ, HZD, ZRS a SDSS) Igor Cmarko, Ján Ľupták, Milan Smädo, Svetozár Dluholucký
SDA Ľubomír Motyčka
DS Miroslav Toman
NEKA Pavol Bielik
Tito ludia budu spoluzodpovedni za to, ako bude vyzerat MHD o 4 roky.