Reakcia na: kvorka #56554:
A toto všetko je napríklad vJMK v dráhovej doprave už vyriešené - vozidlá kúpil kraj. A už to začína aj v iných krajoch. Inde je zasa povinnosť po ukončení kontraktu vozidlá predať novému dopravcovi (tuším Plzenký kraj). Treba chcieť.
yymasakr
Ak je niekde v BB situácia neúnosná čo sa kapacity týka, tak je to za mňa na vybraných spojoch ráno v úseku Námestie slobody - Jesenský vŕšok. Tu sa to dá vyriešiť účelovým školským spojom, tak ako to bolo kedysi. A rovno môže ísť z Fončordy od internátov.