Reakcia na: kvorka #56296:
Článok BBonline.sk (M. Bučko) z 20.05.2011: Tichá privatizácia dopravného podniku?https://bbonline.sk/ticha-privatizacia-dopravneho-podniku/
Takisto sa nemuseli zlikvidovať Merony.Predaj väčšiny v DPMBB, SAD ZV bol fatálny.Zrejme v tomto stave dostavba t-bus siete je nereálna.
Žilinský Karosák