Reakcia na: petik #56256:
Si nevieš vyhľadať? By si potom hlúposti nepísal. Cena CNG pre tvoje info je najdrahšia za posledného za 3/4 roka. Ešte v januári 2022 bol lacnejší než teraz, o rokoch 2021 a predtým ani nehovorím.2020 - 26,40 Kč
2021 - 27,55 Kč
2023 - 32,70 Kč
2024 - 35,80 Kč
2025 - 40,67 Kč (a tak som i dnes tankovali)


Viko
1) SADka určite nenakupuje plyn v Kč za maloobchodné ceny.
2) Rok 2023 máš imho skreslený kurzovými rozdielmi, u nás stál plyn viac (dokonca cca polovicu roka viacej, než teraz).
3) Ako to podporuje pôvodnú otázku "prečo nejdú preč Citelisy"? Nafty sa inflácia a sezónne výkyvy nedotýkajú?