Reakcia na: jg6336 #56218:
Viacero liniek by som chcel dať do normálnych intervalov, aj tú 42 a s tými 7 a 97 som myslel hodinový interval len ako dočasný (základný) alebo môže byť aj kratší a plne to podporujem. Ešte čo sa týka Skubína a Mlynskej týka, tak tam aj súčasný stav celkom postačuje, len tú 34 by som lepšie trocha zosúladil, možno cez víkend by som ju dal aj každých 30 minút a v špičke v pracovných dňoch na taký 15 minútový interval a mimo špičiek takých 20.Ešte k prestupom, ak majú linky náväznosti, tak nie je problém veľmi prestupovať a ak zároveň dve nosné linky majú krátke intervaly v špičke tak nie je veľmi problém s prestupom, len si na to treba zvyknúť. Ja pri skoro každej ceste v BB predtupujem a niekedy mi to vychádza aj na 2 prestupy a v Prahe a v Bratislave sú prestupy bežné
jg6336
Tiež by bol podľa mňa hodinový interval kúsok veľa, no aspoň pár krát za deň cez víkend si myslím že by tadiaľ mhd mohla ísť. A chápem že finančná situácia nie je najlepšia, no tiež vidím že mesto v tomto smere skôr stagnuje, a možno by bolo treba takéto spoje a časy aspoň otestovať a zistiť, ako finančne náročné by boli a či by ich ľudia využívali. A zase pri regionálnych linkách je ten problém že tam treba dve karty, a príde mi hlúpe ísť z jednej časti mesta do druhej regionálnou dopravou