Platby cez bankomat je dobry napad.:)
Alebo dobitie aktivnou SMS-kou.
Pripadne mozme pouzit aj nazvy novych tarifov - Odvez sa / Sadni si / Nevystupuj:)
BUSkarta je samozrejme nepersonifikovana a prenosna, o tom som nikdy nepochyboval.
Rovnakou samozrejmostou je prevod volnych jazd do dalsieho mesiaca.
Inak aj ked to pisem ako srandu, podobnu strukturu cenika myslim vazne.
BTW to posobi trochu motivacne - ked som si to predplatil, tak sa odveziem aj na 2 zastavky, ved je to len za 2Kc.
Alebo dobitie aktivnou SMS-kou.
Pripadne mozme pouzit aj nazvy novych tarifov - Odvez sa / Sadni si / Nevystupuj:)
BUSkarta je samozrejme nepersonifikovana a prenosna, o tom som nikdy nepochyboval.
Rovnakou samozrejmostou je prevod volnych jazd do dalsieho mesiaca.
Inak aj ked to pisem ako srandu, podobnu strukturu cenika myslim vazne.
BTW to posobi trochu motivacne - ked som si to predplatil, tak sa odveziem aj na 2 zastavky, ved je to len za 2Kc.
Vladimir
- v BB je otrasna koordinacia spojov, po polhodine sme sformulovali heslo, ze v BB chodia T po dvoch (vzdy totiz po dlhsej chvili prisli dva trolejbusy naraz)
- v BB su otrasne oznacniky (budto stare osarpane so SAD-kovskym dizajnom alebo nove, ktore su vsak po esteticke stranke velmi nestastne riesene)
- v BB by som nikdy nedokazal zit! Ak by ste sa ma pytali preco, ako prvy dovod by som uviedol, ze by som nedokazal nastupovat len prednymi dverami
- v BB som si uplne inak predstavoval jednotlive ulice (najma Foncorda a Radvan). O uliciach ako Polna, Kyjevske nam., Nove Kalistie, Wolkerova som bol presvedceny, ze su to stvorprudovky bez stupania alebo klesania (opak je pravdou). Nikdy by som nebol povedal, ze taka Internatna ide do kopca
- v BB je poriadny bordel v displejoch. Nielen, ze su viacerych typov (o EMtestoch sa vyjadrujem na zaver), ale v ramci jedneho typu (BUSE) su roznych variantov s roznym typom naprogramovania. Najvacsi sok boli vsak autobusy B952 a B961 s vypnutymi displejmi EMtest a vpredu smarenou plastovou tabulou. Ceresnickou na torte bol v City Buse vypnuty vnutorny displej.
- v BB je najvyssi podiel rychlojazdiacich vodicov trolejbusov na Slovensku (v nasom pripade to bolo 100%, co je velmi potesitelne)
- v BB ziju velmi mili ludia. Za cely den sme so Sarkom nestretli ani jedneho neprijemneho cloveka, ba priam naopak. Vsetci (ci uz vo VKU, vozovni Kremnicka, vodici MHD, nahodni okoloiduci, v restauracii a pod.) boli nesmierne mili a ochotni, snazili sa nam vyhoviet, pomoct, poradit...
- BB je zasadena do prekrasneho prirodneho prostredia s uzasnym terenom ako stvorenym pre nadherne a zaujimave T trate.
Perlicka na zaver: v BB som videl prvy raz v zivote zblizka displeje EMtest. Fuj !!! Ved na to sa ani pozerat neda. A je to take blbe, ze ani nevie dat na velkom pismene makcen. Este raz fuj !!!.