Trocho mimo ale:
V nedelu vecer idem do Prahy. Chce sa niekto zviest? (Dievcata maju prednost:) )
Pripadne opacnym smerom uz zajtra (streda).
Kontakt na mna je tu: http://www.karak.borec.cz/kontakt.htm
V nedelu vecer idem do Prahy. Chce sa niekto zviest? (Dievcata maju prednost:) )
Pripadne opacnym smerom uz zajtra (streda).
Kontakt na mna je tu: http://www.karak.borec.cz/kontakt.htm


Petik
Zatial este asi nie je treba obnovovat, ale tie trolejbusy su vsetky rovnako stare. To bude potom riadna palka, ked sa to bude musiet v priebehu 4-5 rokov vsetko vymenit, hlavne ak sa uplne prestane vyrabat 15Tr a bude sa musiet kupovat nieco typu 22Tr. Potom na nejake hypoteticke trate do Sasovej nebude ani pomyslenie a budeme radi, ak nezacne niekto propagovat ich zrusenie.
Su na CSAD BB nejaki odporcovia trolejbusov?
Inak minule som isiel v BB trolejbusom, ak sa nemylim, bol to ten prototypovy z roku 1988 (zlta harmonika), a zvnutra vyzeral otrasne. Odlupovali sa velke kusy farby, bola tam hrozna zima a vlhko ako na plavarni. A to bolo okolo 10-11 doobeda, takze mimo spicky a kurenie teda nemuselo byt vypnute ak som to spravne pochopil s tymi odbermi.