Otazka do plena:
Kto by mi prosim mohol kupit CP BB? Bojim sa, ze kym sa v BB ukazem (cca december alebo januar), bude uz vypredany. Samozrejme, po osobnom prevzati cenu vyplatim.
Kto by mi prosim mohol kupit CP BB? Bojim sa, ze kym sa v BB ukazem (cca december alebo januar), bude uz vypredany. Samozrejme, po osobnom prevzati cenu vyplatim.


Petik
1. nefunguje mi bb.imhd.sk (musim napisat www.imhd.sk/bb)
2. k novemu dizajnu - tam dole je napisane ze je to optimalizovane pre IE6.0, ale ja mam v Exploreri posahane tie ramiky vlavo (text zacina uplne na okraji a ked mam nejaku polozku vyznacenu, tak to cervene pozadie sa prekryva s ramcekom)
Pritom v Konquerorovi je to ide OK, v Mozille myslim tiez.