Danny: Som jednoznacne za upravu intervalov, ako si to napisal. Najprv ale treba zmenit system odmenovania vodicov v BBDS. Pokial su plateny len za jazdu a nie za vyckavanie, kazdy z nich bude povazovat predlzenie intervalu za jeho okradanie.
Mimochodom, neuvazovalo sa v BB s vytvorenim standardneho DP (co tak Dopravny podnik Babska Bstrica - DPBB ?). Niekto moze namietat, ze je to nezmysel, ze to, ci je to SAD alebo DP nema ziadny vplyv na kvalitu MHD, no prakticke skusenosti zo Ziliny, kde za 10 rokov existencie DPMZ mestska doprava napreduje po vsetkych strankch, su dokazom opodstatnenosti tejto uvahy.
Mimochodom, neuvazovalo sa v BB s vytvorenim standardneho DP (co tak Dopravny podnik Babska Bstrica - DPBB ?). Niekto moze namietat, ze je to nezmysel, ze to, ci je to SAD alebo DP nema ziadny vplyv na kvalitu MHD, no prakticke skusenosti zo Ziliny, kde za 10 rokov existencie DPMZ mestska doprava napreduje po vsetkych strankch, su dokazom opodstatnenosti tejto uvahy.
Kami
Citybus - v podstate sa kupili len preto, ze stary autobus pre vozickarov jazdil len na dobre slovo. Mesto okolo toho robilo velke halo, ale na nic neprispeli. Spotreba Citybusu je na urovni Bx32 s motorom LIAZ, co je dost vela.
Vladimir: DP Babska Bstrica
Danny: ad 2: Neviem kto rozhoduje o nalepeni povolenej rychlosti, ale BB 955BC (ex BC 4046) tolko naozaj dosiahne. Je to "rychlobezka", t.j. ma rychly diferak. Staci ked si vsimnes ako a kedy radi. Rychlych autobusov je viac, aj jeden klbovy.
ad 3: ale pre zmenu ide 25ka
ad 4: niekedy dvere kabiny, inokedy zadne sedadla ... To su male nedoslednosti, co kazia dojem. Vsak po vyradeni najhorsich B732GO a malych TAMbusov bude mat BB taky vozovy park solo vozov ako malokde - vsetky rok vyroby/GO min 1997.