Tak v tom predchadzajucom vypocte som si neuvedomil, ze tarifa je neprestupna, takze 7 bol asi podhodnoteny vypocet.
Ale ine som chcel. V Prahe je momentalne nedostatok vodicov (nechodi metro). A predvcerom som videl autobus s tabulkou "Tento vuz ridi v ramci vypomoci ridic DP Ostrava". Co keby poslala nejakych aj BB, ved je to (snad) ten isty vlastnik. Aspon by bystricki vodici videli, ako vyzera MHD.
Ale ine som chcel. V Prahe je momentalne nedostatok vodicov (nechodi metro). A predvcerom som videl autobus s tabulkou "Tento vuz ridi v ramci vypomoci ridic DP Ostrava". Co keby poslala nejakych aj BB, ved je to (snad) ten isty vlastnik. Aspon by bystricki vodici videli, ako vyzera MHD.
Petik
Takisto 6 sa mi zda strasne zredukovana.
To uz svojim tarifom odradili tolko cestujucich ze take dlhe intervaly stacia?
Keby som mal platit kazdy den minimalne 2x10Sk, pripadne 4x10 ak by frajerka nebyvala v tom istom vchode, tak si asi kupim auto.
Ved to je minimalne 7000 rocne! Pre porovnanie, v Prahe (kde sa zaraba v priemere minimalne 3x viac) stoji rocna znamka do 4 litrov a plati to na vlaky aj na medzimestke linky. Pritom sa cestuje ovela dalej, ja to mam do prace 10km a to este nebyvam v uplnej prdeli. A navyse v BB som od zavedenia nastupovania prednymi dvermi jednoznacne rychlejsi na bicykli, takze MHD je len pre pripad dazda alebo snehu:(
Inak je trochu blbe, ze vsetci tykadlaci koncia na vlakovej stanici. Medzi leninom a stanicou to chodi zbytocne nahusto. Ale co s tym, ked nove droty nie su ani len vo vyhlade.