No tak teraz som sa pozeral aj na ine trolejbusove CP. To je dost dramaticka zmena. 2 predsa chodila vzdy najplnsia. Teraz len 5x za hodinu a ten CP vyzera dost hrozne. Predtym som si nevsimol, ze ta diera je vsade. Ten CP je taky asi kvoli tomu aby to nemuseli preliepat:(. Ale preco tam teda nedaju 'w' a 'c'. Tusim ze som to tak videl niekde v Bratislave, ze na CP boli 2 stlpce pre pracovne dni - tak ako je to aj na tejto stranke.
Takisto 6 sa mi zda strasne zredukovana.
To uz svojim tarifom odradili tolko cestujucich ze take dlhe intervaly stacia?
Keby som mal platit kazdy den minimalne 2x10Sk, pripadne 4x10 ak by frajerka nebyvala v tom istom vchode, tak si asi kupim auto.
Ved to je minimalne 7000 rocne! Pre porovnanie, v Prahe (kde sa zaraba v priemere minimalne 3x viac) stoji rocna znamka do 4 litrov a plati to na vlaky aj na medzimestke linky. Pritom sa cestuje ovela dalej, ja to mam do prace 10km a to este nebyvam v uplnej prdeli. A navyse v BB som od zavedenia nastupovania prednymi dvermi jednoznacne rychlejsi na bicykli, takze MHD je len pre pripad dazda alebo snehu:(
Inak je trochu blbe, ze vsetci tykadlaci koncia na vlakovej stanici. Medzi leninom a stanicou to chodi zbytocne nahusto. Ale co s tym, ked nove droty nie su ani len vo vyhlade.
Takisto 6 sa mi zda strasne zredukovana.
To uz svojim tarifom odradili tolko cestujucich ze take dlhe intervaly stacia?
Keby som mal platit kazdy den minimalne 2x10Sk, pripadne 4x10 ak by frajerka nebyvala v tom istom vchode, tak si asi kupim auto.
Ved to je minimalne 7000 rocne! Pre porovnanie, v Prahe (kde sa zaraba v priemere minimalne 3x viac) stoji rocna znamka do 4 litrov a plati to na vlaky aj na medzimestke linky. Pritom sa cestuje ovela dalej, ja to mam do prace 10km a to este nebyvam v uplnej prdeli. A navyse v BB som od zavedenia nastupovania prednymi dvermi jednoznacne rychlejsi na bicykli, takze MHD je len pre pripad dazda alebo snehu:(
Inak je trochu blbe, ze vsetci tykadlaci koncia na vlakovej stanici. Medzi leninom a stanicou to chodi zbytocne nahusto. Ale co s tym, ked nove droty nie su ani len vo vyhlade.
kami
2602 ma nater striekany, stetcom malovali len 9951 a mozno este nieco ine. farba 2602 je o nieco tmavsia.
1003 (na linke 7) ma nalepky, ktore niekde uz odpadavaju aj s tou hrdzou. Chcel by som ten voz vidiet ked daju nalepky dole - zide aj farba a hrdza.
Linku 26 si na priebeznu vydupali obcania Sasovej - nejaka ich iniciativa.
"zmeny" v CP trolejbusov sa prejavuju tak, ze doplnena 2 co ide 7 minut po predchadzajucej vozi tak 5 ludi aj s vodicom. Na linku 3 zas posielaju ako posilovy spoj zalozaka 1005.
0531 jazdi normalne na 22, ma svoju linku, naopak 993 som nevidel a zrejme ten voz nikto s linkou nedostal.