Tak v tom predchadzajucom vypocte som si neuvedomil, ze tarifa je neprestupna, takze 7 bol asi podhodnoteny vypocet.
Ale ine som chcel. V Prahe je momentalne nedostatok vodicov (nechodi metro). A predvcerom som videl autobus s tabulkou "Tento vuz ridi v ramci vypomoci ridic DP Ostrava". Co keby poslala nejakych aj BB, ved je to (snad) ten isty vlastnik. Aspon by bystricki vodici videli, ako vyzera MHD.
Ale ine som chcel. V Prahe je momentalne nedostatok vodicov (nechodi metro). A predvcerom som videl autobus s tabulkou "Tento vuz ridi v ramci vypomoci ridic DP Ostrava". Co keby poslala nejakych aj BB, ved je to (snad) ten isty vlastnik. Aspon by bystricki vodici videli, ako vyzera MHD.
Danny
Tie zmeny co su v doprave su minimalne, cerstvo som si to overil na vlastne oci: 90-tku zatial nezmenili, jazdi ako v lete a je tam plno "c"-ciek, vid leto. Ale odchody pre tuto linku stale su z jula,. mozno sa zobudia, ktovie?
22-ka- ponechali rozlisenie na "w" a "c", to je uz iste, odchody od 02/09/02, neporovnaval som to s letnym CP, ale zaklad z leta mam dojem zostal zachovany, a to iste je aj s 26-kou. Tu neviem ci vobec menili. Tak sa zatial majte