Majkl: a to Ta v skole neucili ze mas byt poriadny ? :))))
Inak cakal som viacej zmien, hlavne pri trolejbusoch a nejake kozmeticke aj inde.
Ale tie zmeny co su schvalujem, linku 31 som si tak predstavoval od jej predlzenia na Hlboku, akurat spojenie Rudlova - Dumbierska bolo dokoncene az nedavno.
Inak cakal som viacej zmien, hlavne pri trolejbusoch a nejake kozmeticke aj inde.
Ale tie zmeny co su schvalujem, linku 31 som si tak predstavoval od jej predlzenia na Hlboku, akurat spojenie Rudlova - Dumbierska bolo dokoncene az nedavno.

kami
1757 je linka 100 cez obed na 51 (vecer potom 43, resp 54)
867BA konci na Dumbierskej po 16.10 a hned ide na Starohorsku zacat vecernu sichtu na 24.
Inak v Blave takmer zaviedli lodnu dopravu ale nastastie nebolo treba. Len v Devine jazdila na novej linke MHD Praga V3S v hodinovych intervaloch. Aspon tak sa vravelo.