Reakcia na: Majkl #3800:
Všimol som si:-), takže som sa tým prestal zaoberať. Okrem toho na MD je asi 300 fotiek z tej akcie, aj keď inakších.

btw. posledny pokus o ozivenie aspon jednej sady tychto transparentov v DPB na voze 4400, zlyhal momentalne na tom, ze sa nenasla funkcna riadiaca "kocka".....
LUK
Dnes som opäť videl ísť cez Sídlisko vežku tam aj späť. To chodia kontrolovať stav vedenia alebo čo?
Majkl: Prírastky v stave pracovných vozidiel sa do noviniek nehodia?