Reakcia na: mimi #3780:
cukrovinky mozu byt v hocijakej kvalite, ale stale budu zdraviu skodlive ?

Ale keď nevedia spropagovať vlastné služby, tak tak im treba! Minutáž bola zrejme počítaná na návaly substrátu:-). Ja by som upravil aj trasu - okolo Slovenky - stál by aj na Karlove.
Majkl