Majkl: Prečo by im to malo robiť problémy. V BA DPB dáva na svoje plagáty adresu stránky imhd pre cestujúcix, že tam nájdu info. To hádam poskytuje aj časť imhd/BB tak kde je problém.
Ten CP bol trochu ocierneny, cast sposobilo slnko, cast asi zapalovat ale bol stale citatelny
Zaklad je mat na stranke aktualne CP, ostatne veci nie su az tak dolezite. Potom moze nasledovat reklama. Hadam si na diskusiu najde cestu viac navstevnikov.


Danny
Jazda novou Karosou bola prijemna, bodaj by ich bolo co najviac.
Ad: Linka 90: Rano chodi klb, poobede solo bus.
Ad: letne CP: je dobre, ze sa na busoch setri a neplytva, ale taka 25 ide dost poriedko- 90% dna len 2x. Brat nou chodi a nadava na polhodinove cakanie. A uz z konecnej chodi dost plna (Rooseveltka), (hoci klb), z coho sa asi najviac tesia MHD- kari J.
Ad: Linka 20: myslim si (subjektivne), ze v septembri ju cakaju radikalne zmeny trasy.