Zahlasujte do novej ankety...
Bol som v Martine - ajhľa majú mesačné a štvrťročné lístky (síce na limitovaný počet jázd, ale je to určite lepšie riešenie ako v BB). A opravte ma ak sa mýlim, v Bardejove majú tiež klasické mesačníky a štvrťročné lístky!
Ešte k MT: bol som tam v nedeľu - intervaly boli husté (a nepravidelné) a vozidlá obstojne zaplnené.
Bol som v Martine - ajhľa majú mesačné a štvrťročné lístky (síce na limitovaný počet jázd, ale je to určite lepšie riešenie ako v BB). A opravte ma ak sa mýlim, v Bardejove majú tiež klasické mesačníky a štvrťročné lístky!
Ešte k MT: bol som tam v nedeľu - intervaly boli husté (a nepravidelné) a vozidlá obstojne zaplnené.

LUK
Týmto ŽIADAM kompetentných pracovníkov SAD BBDS OZ MHD a.s., aby nariadili vykonať v čo najkratšom čase VONKAJŠIU OČISTU všetkých vozidiel MHD. Za všetkých cestujúcich vopred ďakujem.
Kto sa má na tie katastrofálne špinavé vozidlá dívať??? Ešte aj tie najnovšie reklamy lepili na neumyté vozy.