Caute pani!
Granus uz nejazdi za 24 Sk, ale 21Sk, bo ZV+BB SAD za 22 Sk. To su taki sviniari, odchody Granusu z autobusky zacmarali a teraz im aj nabehli do rybnika (zachadzka na sidliska v ZV). Keby aspon premavali uz z BB sidlisk! Ten novy TESCOBUS- sasovsky ako ma chodit a odkedy?
P.S: Mam par fotiek busov z Malty, stoja za to
Granus uz nejazdi za 24 Sk, ale 21Sk, bo ZV+BB SAD za 22 Sk. To su taki sviniari, odchody Granusu z autobusky zacmarali a teraz im aj nabehli do rybnika (zachadzka na sidliska v ZV). Keby aspon premavali uz z BB sidlisk! Ten novy TESCOBUS- sasovsky ako ma chodit a odkedy?
P.S: Mam par fotiek busov z Malty, stoja za to
LUK
L1: 877AF, 367AJ, 035BM, 006AG
L3: 695AR, 460AI, 091AG
Ty si v BB??? ☺