Petik:Pripúšťam chybu u seba,už sa mi pletú české a slovenské predpisy dohromady.Nič to však nemení na tom,že na Slovensku som sa tiež nestretol s kruhovým objazdom,kde by pravidlo nebolo miestnou úpravou zmenené na prednosť vozidiel idúcich po kruhu a taktiež to nič nemení na tom,že blikať na kruháku nevie skoro nikto a to ani v ČR ani v SR.
LUK
? -> BB-703BM
a posledná B741 BCA-05-31 -> BB-038BM
Jedna oprava v CP: Spoj L33 zo Senice o 22:00 premáva len v x.