LUK: Ad katalóg vozidiel: hej, bolo by to fajn, ale zatiaľ to nevidím veľmi reálne. Nemám čas na spracovanie tých údajov - a teraz bude treba aktualizovať cestovné poriadky. Ale do budúcnosti, prečo nie...
Ad Granus trans: presne ako som pred troma mesiacmi predpokladal, že budú jazdiť s Karosami so starými Rábami... Aspoň, že ich nanovo natreli.
Ad Granus trans: presne ako som pred troma mesiacmi predpokladal, že budú jazdiť s Karosami so starými Rábami... Aspoň, že ich nanovo natreli.
Schuhu
A na koniec ešte jeden postreh z Bardejova: Ľudia čakali pred vozom slušne, postavený pekne do radu podľa toho ako kto prišiel. Niečo také ako tlačenie sa do autobusu a predbiehanie tam nepoznajú.