LUK: Ad katalóg vozidiel: hej, bolo by to fajn, ale zatiaľ to nevidím veľmi reálne. Nemám čas na spracovanie tých údajov - a teraz bude treba aktualizovať cestovné poriadky. Ale do budúcnosti, prečo nie...
Ad Granus trans: presne ako som pred troma mesiacmi predpokladal, že budú jazdiť s Karosami so starými Rábami... Aspoň, že ich nanovo natreli.
Ad Granus trans: presne ako som pred troma mesiacmi predpokladal, že budú jazdiť s Karosami so starými Rábami... Aspoň, že ich nanovo natreli.
Kami
Petik: sranda musi byt, preco mam reagovat podrazdene? Bol som uz na sekretariate a nic. Takze sa mi vypoved nechce pisat.