Reakcia na: Vladimír #2979:
Vieš, že v BB množstvo úplne jednoduchých vecí nie je možných a takéto využívanie vozidiel je predsalen o trochu zložitejšie i keď netvrdím, že by to tak nemohlo byť (i keď vodiči nie sú schopní správne označiť vozidlo smerovými tabuľami ani dnes, kedy väčšinou jazdia na jednej linke, resp. používajú elektronické zariadenia, ktoré to sú schopné výrazne uľahčiť). Myslel som skôr konkrétne hlavne na L6, ktorá má len jednu konečnú zastávku a teda jej obeh je trochu iný.
PIT
Ad C 1-2 - podľa toho, čo píšeš, by to vyzeralo, že spoje len neustále meškajú, čo však nie je pravda, keďže vodiči nemajú problém ísť v predstihu oproti CP aj +7:07 min (teraz u seba nemám presný podklad, o ktorý spoj sa jednalo, ale bol to posledný spoj L6/2200 idúci z Kyjevského nám. na žel. stanicu ešte koncom mája). Problémom sú vodiči - napr. včera išiel spoj L99/1500 vozidlo BB-589AF zo žel. stanice (ako VÝCHODZEJ zastávky) s meškaním +5:02 min a spoj L6/15:13 vozidlo 1514 +2:29 min. To sú skutočnosti, ktoré sú závislé LEN A LEN na ZODPOVEDNOSTI VODIČA a nemožno sa vyhovárať na nič iné.