Reakcia na: PIT #2976:
LUK pisal o meskaniach z objektivnych dovodov - v spicke. Su tu aj meskania subjektivne. Bud vodic zaspal, alebo ide neskor umyselne. To sa robi ked nie su ludia a zbytocne by si vodic vyrobil naskok. Tieto veci by vyriesil palubak.
PIT
Kde takéto čosi možné vidieť? Či len na tej jednej zastávke v Podlaviciach, čo si spomínal, že to tam rozbili? Ak by tá nová úprava stálo a opäť by pružne vyvesili nový CP, tak by sa oplatilo porozbýjať všetky ?