Reakcia na: Papyr #2894:
číslo mám to isté, ale stačí, ak sa vopred dohodneme tuto na fóre.Re #2896 Vladimír: však ešte nie je isté, či budem môcť prísť, ale určite sa ozvem dopredu.
Neboj sa, raz tu (v BB) hádam pretlačíme znovuzavedenie mesačníkov a spolu s nimi sa určite zavedú aj turistické 24h lístky

Vladimír
Re #2893 LUK: Veru, nik ma nenúti. Za 13 Sk by ma ani nedonútil