Reakcia na: Schuhu #2903:
Ich najnovšie GO vozy naozaj vzbudzujú až príliš dojem nových vozov. Aj zo starej rachotiny s Rábou BR-272AJ urobili hrdý voz s novou nápravou. Jednotlivé dielce by ale ešte mali byť dostať, veď zástupcov tohto typu jazdí ešte stále veľa a niekde ešte dlho budú:-)

LUK
Na dispečingu majú nové plastové okná.
Skupinové stretko by nebolo od veci...