Este k dnesnej navsteve chalanov z ba.imhd.sk u nas.
Bystrica sa ukazala rozpacito. Trolejbusy bez VP vyzerali odpudzujuco - 1508, 1526!, ale aj 1517. Hoci pocit z jazdy bol OK.
Nakladnostou sa BB vyrovna len bratislavskej MHD.
Napravili to len autobusy. Stretali sme samu 741, 961, Citybusy.
Aj 732 su OK, nemali sme "stastie" na 006AG.
Bystrica sa ukazala rozpacito. Trolejbusy bez VP vyzerali odpudzujuco - 1508, 1526!, ale aj 1517. Hoci pocit z jazdy bol OK.
Nakladnostou sa BB vyrovna len bratislavskej MHD.
Napravili to len autobusy. Stretali sme samu 741, 961, Citybusy.
Aj 732 su OK, nemali sme "stastie" na 006AG.
Kami
Skutocne neviem co to teda za 15Tr mohol byt za voz. 1526 bola dedukcia, ale obaja krasavci (aj 1508) dnes jazdia. A 1526 sa ani na VP nechysta.