Reakcia na: Kami #2861:
Veď my propagujeme ich služby, teda to čo si každý podnikateľ musí robiť sám a ešte aj za to platiť. A že tu odznie aj kritika? Aspoň rýchlo zistia, čo by mali zlepšiť, aby mali ľudia záujem o ich služby. Tí pozitívne naklonení pracovníci asi nemajú potrebné schvaľovacie právomoci.
PIT
Na to, aby som niekoho pochválil, MUSÍ BYŤ NAJPRV DOVOD.
Na druhej strane si myslím, že všetci ocenili plexisklo na CP i keď to mala byť už dlhé roky samozrejmosť (však už raz dávno plexisklá boli, ale len na v tej dobe nových označníkoch na trolejbusových tratiach; ale súčasné riešenie je kvalitnejšie, ako vtedy).