Ak ste dnes postrehli, že chýba zastávka na Parkovisku Mičinská, tak pláva v Hrone. Niečo podobné ako v pondelok niekto zahodil dopravnú značku na Srnkovej, tak aj dneska sa niekto odvážil zahodiť zastávku do Hrona (a to ešte na takom frekventovanom mieste a za bieleho dňa, lebo ak sa dobre pamätám, tak ráno tam ešte bola).

Petik
Myslim ze to mohla byt prave ta 52, ktora jeden cas jazdila v trase Strieborne namestie - Hronsek. Pripadne by to mohla byt linka Strieborne namestie - Malachov. Nie som si isty, ale urcite sa tam otacala jedna "mimomestka" linka MHD smer Radvan. A urcite na nej jazdili tie modre Ikarusy.