Reakcia na: Furčan #2742:
Ta vidíš... bo sa tam musíš trepať!!!? Jeden býva v Blave a ostatní ktohovie kde!! ? Môžem Ťa sprevádzať Ja! ?
) preto o Ikaca vodici nejavili zaujem - "aj tak sa nekupi". Vodic Ciciaka si ho vyskusal a pochvaloval. Dobre pracovisko vodica, 2 dvere, nizka podlaha. Nie je to prilis siroke a kolesa tomu netrcia. Ked dosiel ku kostolu s plnym vozov, dochodcovia len "štrg-brng" a uz hlasili: Pan vodic, mozeme ist. 


), to asi preto, lebo predtým jazdil 4 spoje za sebou práve na L20.
Schuhu
V súvislosti s výstavbou kruhového objazdu na Tajovského ulici bude L1 a L3 počas júla a augusta hradená autobusmi.
Premávku MHD ovplyvní aj výstavba SHOPPING CENTRA na Huštáku v čase od jesene 2004 do jesene 2006.Vybudovať by sa tu mali 2 kruhové objazdy.
Onedlho by mal byť v predaji aj nový knižný CP.