Reakcia na: LUK #2577:
Odlepili aj v Prešove. Konečne už vieme, že ten nešťastný (šťastný) prenasledovaný mládenec vďačí vzniknutej situácii práve AXE 
Re #2578 Majkl: Jedná sa o takúto reklamu --> http://citybus.cz/kosice/fotografie/gallery.php?akce=ukaz&media_id=279
LUK
Re #2564 vylepovači: Ako to majú dobre zariadené?! To ani nemajú potom komu zosobniť. V úseku Medený Hámor-Kostiviarska to vyriešili tak, že preložené spoje začmárali perom. Na jednej zastávke sa pomýlili a začmárali o jeden navyše, tak ho znova dopísali rukou...
Re #2569: Mal som na mysli tri zastávky jednej linky.
Re #2573: plný súhlas.
Majkl: na L90 je už dosť dlho spoj 15.40 skrátený len po Iliaš (a je to aj na sadbb.sk).